SALY stojánková dřezová baterie, výška 280mm, chrom
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 280 mm |
| Hloubka | 180 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 40 mm |
| Výška výtoku | 230 mm |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 1.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913825484 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
Varianty tohoto produktu
















































































































































































































































































