777 746 852Linka
Bidetová sprška kulatá, ABS/chrom
Výrobce: AqualineBarva: chromVýška: 132 mmHloubka: 87 mmHmotnost: 0.082 kg/ksMateriál: Plast Tvar: kruhové Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>100 ks)
do týdne
-8 % 205 CZK
| Cena s DPH / ks | 189 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 156 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Výška | 132 mm |
| Hloubka | 87 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Hmotnost / ks | 0.0820 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913850998 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu

AKCE -8 %
Bidetová sprška kulatá, ABS/chrom
PlastkruhovéAqualinechrom
Příslušenství k produktu

AKCE -9 %
DABL držák sprchy kulatý, pevný, dvě polohy, ABS/chrom
5 x 5,5PlastkruhovéAqualinechrom

AKCE -8 %
Držák sprchy hranatý, pevný, ABS/chrom
3,7 x 5,7PlasthranatéAqualinechrom

AKCE -8 %
zdarma
Umyvadlová baterie s přepínačem chrom – KASIOPEA 1107-04
5,4 x 13MosazkruhovéAqualinechromKASIOPEA
































































































































































































































































































