777 746 852Linka
Ruční masážní sprcha, 3 režimy, průměr 100mm, ABS/chrom
Varianty tohoto produktu (celkem 3):143 Kčsprcha, sprchování, 100mm | 184 Kč
sprcha, 3 režimy, 100mm | 119 CZK
sprcha, režimů sprchování, 80mm | skladem u dodavatele (>50 ks)
skladem u dodavatele (>100 ks)
na objednávku
Výrobce: AqualineBarva: chromVýška: 250 mmHmotnost: 1.9 kg/ksMateriál: Plast Tvar: kruhové Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>50 ks)
do týdne
-37 % 189 CZK
| Cena s DPH / ks | 119 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 99 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Průměr | 100 mm |
| Výška | 250 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Funkce sprchy | Déšť, Masáž, Mlha |
| Ostatní | Více funkcí |
| Hmotnost / ks | 1.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913824814 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu

AKCE -27 %
AQUALINE 35 nástěnná sprchová baterie, chrom
MosazkruhovéAqualinechromAQUALINE 35

AKCE -27 %
AQUALINE 35 nástěnná sprchová baterie, rozteč 100mm, chrom
MosazkruhovéAqualinechromAQUALINE 35

AKCE -24 %
AQUALINE 35 nástěnná umyvadlová/vanová baterie, rozteč 100mm, chrom
MosazkruhovéAqualinechromAQUALINE 35

AKCE -24 %
AQUALINE 35 nástěnná vanová baterie, chrom
MosazkruhovéAqualinechromAQUALINE 35

AKCE -24 %
AQUALINE 35 nástěnná vanová baterie, rozteč 100mm, chrom
MosazkruhovéAqualinechromAQUALINE 35

AKCE -8 %
BOLERO nástěnná sprchová baterie, chrom
18,6 x 13,8MosazkruhovéAqualinechromBOLERO

AKCE -8 %
BOLERO nástěnná vanová baterie, chrom
18,6 x 19,9MosazkruhovéAqualinechromBOLERO

AKCE -14 %
Držák sprchy kulatý, pevný, chrom
3 x 4,4MosazkruhovéSaphochrom

AKCE -8 %
Držák sprchy, otočný, ABS/chrom
6,2 x 7PlastkruhovéAqualinechrom

AKCE -55 %
KASIOPEA nástěnná sprchová baterie, chrom
MosazkruhovéAqualinechromKASIOPEA

AKCE -54 %
KASIOPEA nástěnná vanová baterie, chrom
MosazkruhovéAqualinechromKASIOPEA

AKCE -23 %
KASIOPEA podomítková sprchová baterie, 1 výstup, chrom
MosazkruhovéAqualinechromKASIOPEA

AKCE -8 %
LOTTA nástěnná sprchová baterie, chrom
18,3 x 13MosazkruhovéAqualinechromLOTTA

AKCE -8 %
LOTTA nástěnná umyvadlová/vanová baterie, chrom
18,2 x 32,7MosazkruhovéAqualinechromLOTTA

AKCE -8 %
LOTTA nástěnná vanová baterie, chrom
18 x 14,8MosazkruhovéAqualinechromLOTTA

AKCE -8 %
LOTTA podomítková sprchová baterie, 1 výstup, chrom
MosazkruhovéAqualinechromLOTTA

AKCE -8 %
SINTRA nástěnná sprchová baterie, chrom
18,5 x 14,6MosazkruhovéAqualinechromSINTRA

AKCE -8 %
SINTRA nástěnná vanová baterie, chrom
17,8 x 18,8MosazkruhovéAqualinechromSINTRA


























































































































































































































































































