777 746 852Linka
Držák sprchy, otočný, ABS/chrom
Varianty tohoto produktu (celkem 2):101 Kč
Držák sprchy, otočný | 92 CZK
DUPLEX držák sprchy, otočný | skladem u dodavatele (>100 ks)
skladem u dodavatele (>100 ks)
Výrobce: AqualineBarva: chromŠířka: 62 mmVýška: 38 mmHloubka: 70 mmRozměr: 6,2 x 7 cmHmotnost: 0.1 kg/ksMateriál: Plast Tvar: kruhové Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>100 ks)
do týdne
-8 % 99 CZK
| Cena s DPH / ks | 92 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 76 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Šířka | 62 mm |
| Výška | 38 mm |
| Hloubka | 70 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 0.1000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913821745 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu

AKCE -8 %
DUPLEX držák sprchy, otočný, ABS/chrom
PlastkruhovéAqualinechrom
Příslušenství k produktu

AKCE -24 %
AQUALINE 35 nástěnná umyvadlová/vanová baterie, rozteč 100mm, chrom
MosazkruhovéAqualinechromAQUALINE 35

AKCE -24 %
AQUALINE 35 nástěnná vanová baterie, chrom
MosazkruhovéAqualinechromAQUALINE 35

AKCE -24 %
AQUALINE 35 nástěnná vanová baterie, rozteč 100mm, chrom
MosazkruhovéAqualinechromAQUALINE 35

AKCE -8 %
BOLERO nástěnná sprchová baterie, chrom
18,6 x 13,8MosazkruhovéAqualinechromBOLERO

AKCE -8 %
BOLERO nástěnná vanová baterie, chrom
18,6 x 19,9MosazkruhovéAqualinechromBOLERO

AKCE -8 %
DAPHNE nástěnná sprchová baterie, chrom
MosazkruhovéAqualinechromDAPHNE

AKCE -33 %
DAPHNE nástěnná vanová baterie, chrom
MosazkruhovéAqualinechromDAPHNE

AKCE -8 %
FACTOR nástěnná sprchová baterie, chrom
21,5 x 12,5MosazhranatéAqualinechromFACTOR

AKCE -54 %
KASIOPEA nástěnná vanová baterie, chrom
MosazkruhovéAqualinechromKASIOPEA

AKCE -8 %
LOTTA nástěnná sprchová baterie, chrom
18,3 x 13MosazkruhovéAqualinechromLOTTA

AKCE -8 %
LOTTA nástěnná umyvadlová/vanová baterie, chrom
18,2 x 32,7MosazkruhovéAqualinechromLOTTA

AKCE -8 %
LOTTA nástěnná vanová baterie, chrom
18 x 14,8MosazkruhovéAqualinechromLOTTA

AKCE -8 %
LOTTA podomítková sprchová baterie, 1 výstup, chrom
MosazkruhovéAqualinechromLOTTA

AKCE -8 %
LOTTA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom
MosazkruhovéAqualinechromLOTTA

AKCE -57 %
LUKA nástěnná sprchová baterie, chrom
MosazkruhovéSaphochromLUKA

AKCE -8 %
Ruční sprcha, 198mm, ABS/chrom
PlastkruhovéAqualinechrom

AKCE -14 %
Ruční sprcha, 200mm, chrom
2,4 x 2,4MosazkruhovéSaphochrom

AKCE -14 %
Ruční sprcha, 221mm, ABS/chrom
3,2 x 3,2PlastkruhovéSaphochrom

AKCE -8 %
Ruční sprcha, 225mm, ABS/chrom
PlastkruhovéAqualinechrom

AKCE -44 %
Ruční sprcha, 245mm, ABS/černá/chrom
3 x 3PlastkruhovéSaphochrom

AKCE -8 %
SINTRA nástěnná sprchová baterie, chrom
18,5 x 14,6MosazkruhovéAqualinechromSINTRA

AKCE -8 %
SINTRA nástěnná vanová baterie, chrom
17,8 x 18,8MosazkruhovéAqualinechromSINTRA

AKCE -8 %
zdarma
Sprchová baterie nástěnná chrom – Aqualine Action MB155
25,1 x 7,6MosazkruhovéAqualinechromACTION























































































































































































































































































