777 746 852Linka
SINTRA nástěnná sprchová baterie, chrom
Varianty tohoto produktu (celkem 3):1 279 KčKASIOPEA baterie | 710 Kč
SINTRA baterie | 1 160 CZK
BOLERO baterie | skladem u dodavatele (>50 ks)
skladem u dodavatele (>10 ks)
skladem u dodavatele (>100 ks)
Výrobce: AqualineBarva: chromSérie: SINTRAŠířka: 185 mmVýška: 111 mmHloubka: 146 mmRozměr: 18,5 x 14,6 cmHmotnost: 1.22 kg/ksMateriál: Mosaz Tvar: kruhové Záruka: 48 měsíců
skladem u dodavatele (>50 ks)
do týdne
-8 % 1 260 CZK
| Cena s DPH / ks | 1 160 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 959 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | SINTRA |
| Šířka | 185 mm |
| Výška | 111 mm |
| Hloubka | 146 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Hmotnost / ks | 1.2200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913947841 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
Varianty tohoto produktu

AKCE -8 %
BOLERO nástěnná sprchová baterie, chrom
18,6 x 13,8MosazkruhovéAqualinechromBOLERO

AKCE -55 %
KASIOPEA nástěnná sprchová baterie, chrom
MosazkruhovéAqualinechromKASIOPEA
Příslušenství k produktu

AKCE -8 %
Držák sprchy, otočný, ABS/chrom
6,2 x 7PlastkruhovéAqualinechrom

AKCE -8 %
SUNRA sprchová souprava s mýdlenkou, posuvný držák, chrom
ABS/nerezkruhovéAqualinechrom






















































































































































































































































































