SUNRA sprchová souprava s mýdlenkou, posuvný držák, chrom
| Cena s DPH / ks | 695 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 575 CZK |
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Výška | 600 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | ABS/nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Funkce sprchy | Déšť, Masáž, Mlha |
| Rozměr průřezu tyče | Průměr 22 mm |
| Ostatní | Více funkcí, Sprcha + držák + hadice 150 cm, Nastavitelná rozteč uchycení |
| Hmotnost / ks | 0.9670 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913824784 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
































































































































































































































































































