777 746 852Linka
RITMO nástěnná sprchová baterie, chrom
Varianty tohoto produktu (celkem 2):1 463 Kč
RITMO baterie | 1 371 CZK
FACTOR baterie | skladem u dodavatele (>10 ks)
skladem u dodavatele (>10 ks)
Výrobce: AqualineBarva: chromSérie: RITMOŠířka: 180 mmVýška: 125 mmHloubka: 132 mmRozměr: 18 x 13,2 cmHmotnost: 1.22 kg/ksMateriál: Mosaz Tvar: hranaté Záruka: 48 měsíců
skladem u dodavatele (>10 ks)
do týdne
-8 % 1 490 CZK
| Cena s DPH / ks | 1 371 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 1 133 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | RITMO |
| Šířka | 180 mm |
| Výška | 125 mm |
| Hloubka | 132 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Hmotnost / ks | 1.2200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913947780 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
Varianty tohoto produktu

AKCE -8 %
FACTOR nástěnná sprchová baterie, chrom
21,5 x 12,5MosazhranatéAqualinechromFACTOR
Příslušenství k produktu

AKCE -8 %
Držák sprchy hranatý, pevný, ABS/chrom
3,7 x 5,7PlasthranatéAqualinechrom

AKCE -8 %
Ruční sprcha, 198mm, ABS/chrom
PlastkruhovéAqualinechrom

AKCE -8 %
SUNRA sprchová souprava s mýdlenkou, posuvný držák, chrom
ABS/nerezkruhovéAqualinechrom















































































































































































































































































