777 746 852Linka
SINTRA nástěnná vanová baterie, chrom
Varianty tohoto produktu (celkem 4):1 831 KčDAPHNE baterie | 1 390 KčLOTTA baterie | 1 647 Kč
SINTRA baterie | 1 463 CZK
BOLERO baterie | skladem u dodavatele (>50 ks)
skladem u dodavatele (>10 ks)
skladem u dodavatele (>100 ks)
skladem u dodavatele (>100 ks)
Výrobce: AqualineBarva: chromSérie: SINTRAŠířka: 178 mmVýška: 117 mmHloubka: 188 mmRozměr: 17,8 x 18,8 cmHmotnost: 1.66 kg/ksMateriál: Mosaz Tvar: kruhové Záruka: 48 měsíců
skladem u dodavatele (>50 ks)
do týdne
-8 % 1 590 CZK
| Cena s DPH / ks | 1 463 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 1 209 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | SINTRA |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 178 mm |
| Výška | 117 mm |
| Hloubka | 188 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Hmotnost / ks | 1.6600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913947834 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
Varianty tohoto produktu

AKCE -8 %
BOLERO nástěnná vanová baterie, chrom
18,6 x 19,9MosazkruhovéAqualinechromBOLERO

AKCE -33 %
DAPHNE nástěnná vanová baterie, chrom
MosazkruhovéAqualinechromDAPHNE

AKCE -8 %
LOTTA nástěnná vanová baterie, chrom
18 x 14,8MosazkruhovéAqualinechromLOTTA
Příslušenství k produktu
Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro SINTRA nástěnná vanová baterie, chrom (3ds)
- Dokumenty - 3D modely pro SINTRA nástěnná vanová baterie, chrom (dwg)
- Dokumenty - 3D modely pro SINTRA nástěnná vanová baterie, chrom (dxf)
- Dokumenty - Údržba pro SINTRA nástěnná vanová baterie, chrom (pdf)
- Dokumenty - Záruční list pro SINTRA nástěnná vanová baterie, chrom (pdf)
- Dokumenty - Záruční list pro SINTRA nástěnná vanová baterie, chrom (pdf)
- Technický list pro SINTRA nástěnná vanová baterie, chrom































































































































































































































































































