777 746 852Linka
Ruční sprcha, průměr 75mm, ABS/chrom
Výrobce: SaphoBarva: chromVýška: 223 mmHloubka: 30 mmHmotnost: 0.16 kg/ksMateriál: Plast Tvar: kruhové Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>100 ks)
do týdne
-14 % 250 CZK
| Cena s DPH / ks | 215 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 178 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Průměr | 75 mm |
| Výška | 223 mm |
| Hloubka | 30 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Ostatní | Jedna funkce, AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 0.1600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913881466 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.
Příslušenství k produktu

AKCE -14 %
Držák sprchy kulatý, pevný, chrom
3 x 4,4MosazkruhovéSaphochrom

AKCE -8 %
Držák sprchy, otočný, ABS/chrom
6,2 x 7PlastkruhovéAqualinechrom

AKCE -14 %
zdarma
Kohoutková baterie s přepínačem 18x6 cm, chrom
18 x 5,5MosazkruhovéSaphochrom

































































































































































































































































































