777 746 852Linka
Sprchová tyč, posuvný držák, kulatá, 1000mm, chrom
Výrobce: SaphoBarva: chromVýška: 1000 mmHloubka: 67 mmHmotnost: 0.6 kg/ksMateriál: Mosaz Tvar: kruhové Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>100 ks)
do týdne
-14 % 1 060 CZK
| Cena s DPH / ks | 912 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 754 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 1000 mm |
| Hloubka | 67 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Rozměr průřezu tyče | Průměr 22 mm |
| Hmotnost / ks | 0.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913828713 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství k produktu

AKCE -8 %
Ruční sprcha, 198mm, ABS/chrom
PlastkruhovéAqualinechrom

AKCE -14 %
Ruční sprcha, 200mm, chrom
2,4 x 2,4MosazkruhovéSaphochrom

AKCE -14 %
Ruční sprcha, 221mm, ABS/chrom
3,2 x 3,2PlastkruhovéSaphochrom

AKCE -8 %
Ruční sprcha, 225mm, ABS/chrom
PlastkruhovéAqualinechrom

AKCE -44 %
Ruční sprcha, 245mm, ABS/černá/chrom
3 x 3PlastkruhovéSaphochrom

































































































































































































































































































