777 746 852Linka
Ruční sprcha, 245mm, ABS/černá/chrom
Varianty tohoto produktu (celkem 3):310 Kčsprcha, 225mm, ABS/chrom | 322 Kč
sprcha, 245mm, ABS/černá/chrom | 145 CZK
sprcha, 221mm, ABS/chrom | skladem u dodavatele (>100 ks)
skladem u dodavatele (>100 ks)
skladem u dodavatele (>100 ks)
Výrobce: SaphoBarva: chromŠířka: 30 mmVýška: 245 mmHloubka: 30 mmRozměr: 3 x 3 cmHmotnost: 0.164 kg/ksMateriál: Plast Tvar: kruhové Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>100 ks)
do týdne
-44 % 260 CZK
| Cena s DPH / ks | 145 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 120 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 30 mm |
| Výška | 245 mm |
| Hloubka | 30 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Ostatní | Jedna funkce |
| Hmotnost / ks | 0.1640 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913801334 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.
Varianty tohoto produktu

AKCE -14 %
Ruční sprcha, 221mm, ABS/chrom
3,2 x 3,2PlastkruhovéSaphochrom

AKCE -8 %
Ruční sprcha, 225mm, ABS/chrom
PlastkruhovéAqualinechrom
Příslušenství k produktu

AKCE -14 %
zdarma
AXIA nástěnná sprchová baterie, chrom
MosazkruhovéSaphochromAXIA

AKCE -14 %
Držák sprchy kulatý, pevný, chrom
3 x 4,4MosazkruhovéSaphochrom

AKCE -8 %
Držák sprchy, otočný, ABS/chrom
6,2 x 7PlastkruhovéAqualinechrom











































































































































































































































































































