777 746 852Linka
Sprchová tyč, posuvný držák, kulatá, 660mm, chrom
Výrobce: SaphoBarva: chromVýška: 658 mmHloubka: 60 mmHmotnost: 0.609 kg/ksMateriál: Mosaz Tvar: kruhové Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>10 ks)
do týdne
O produktu
Foto
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 658 mm |
| Hloubka | 60 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Rozměr průřezu tyče | Průměr 20 mm |
| Hmotnost / ks | 0.6090 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913804588 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství k produktu

AKCE -14 %
zdarma
DREAMART nástěnná sprchová baterie, chrom
MosazdesignSaphochromDREAMART

AKCE -14 %
Ruční sprcha, 200mm, chrom
2,4 x 2,4MosazkruhovéSaphochrom

AKCE -44 %
Ruční sprcha, 245mm, ABS/černá/chrom
3 x 3PlastkruhovéSaphochrom






































































































































































































































































































