777 746 852Linka
BEBÉ podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom
Varianty tohoto produktu (celkem 2):3 948 Kč
BEBÉ baterie, 2 výstupy | 2 990 CZK
DREAMART baterie, výstupy | skladem u dodavatele (2 ks)
skladem u dodavatele (6 ks)
Výrobce: SaphoBarva: chromSérie: BEBÉŠířka: 106 mmVýška: 156 mmHmotnost: 1.736 kg/ksMateriál: Mosaz Tvar: design Záruka: 72 měsíců
skladem u dodavatele (2 ks)
do týdne
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | BEBÉ |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 106 mm |
| Výška | 156 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Design |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | 2 výstupy |
| Hmotnost / ks | 1.7360 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913936142 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu

AKCE -14 %
Držák sprchy kulatý, pevný, s vyústěním, chrom
5 x 6,7MosazkruhovéSaphochrom

AKCE -14 %
Ruční sprcha, 200mm, chrom
2,4 x 2,4MosazkruhovéSaphochrom
Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro BEBÉ podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom (3DS)
- Dokumenty - 3D modely pro BEBÉ podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom (DWG)
- Dokumenty - 3D modely pro BEBÉ podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom (DXF)
- Dokumenty - Údržba pro BEBÉ podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom (pdf)
- Dokumenty - Záruční list pro BEBÉ podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom (pdf)
- Technický list pro BEBÉ podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom



























































































































































































































































































