777 746 852Linka
AMY sprchová souprava, posuvný držák 980mm, hadice 1500mm, chrom
Výrobce: SaphoBarva: chromVýška: 980 mmHmotnost: 0.89 kg/ksMateriál: ABS/nerez Tvar: kruhové Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>50 ks)
do týdne
-14 % 1 760 CZK
| Cena s DPH / ks | 1 514 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 1 251 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 980 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | ABS/nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Funkce sprchy | Déšť, Masáž, Mlha, Déšť/Masáž, Déšť/Mlha |
| Rozměr průřezu tyče | Průměr 22 mm |
| Ostatní | Více funkcí, Sprcha + držák + hadice 150 cm |
| Hmotnost / ks | 0.8900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913840913 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |







































































































































































































































































































