777 746 852Linka
SLIM hlavová sprcha, průměr 400mm, nerez lesk
Varianty tohoto produktu (celkem 2):1 540 Kč
sprcha, 400mm | 1 970 CZK
sprcha, 300mm | skladem u dodavatele (>10 ks)
skladem u dodavatele (>50 ks)
Výrobce: SaphoBarva: chromVýška: 6 mmHmotnost: 2.6 kg/ksMateriál: Nerez Tvar: kruhové Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>10 ks)
do týdne
-14 % 2 290 CZK
| Cena s DPH / ks | 1 970 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 1 628 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Průměr | 400 mm |
| Výška | 6 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | 1 cesta |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Ostatní | AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 2.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913949456 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.








































































































































































































































































































