777 746 852Linka
Sprchové ramínko kulaté nízké, 450mm, chrom
Varianty tohoto produktu (celkem 3):1 024 Kčkulaté, 400mm | 938 Kč
nízké, 450mm | 1 024 CZK
kulaté, 380mm | skladem u dodavatele (>50 ks)
skladem u dodavatele (>100 ks)
skladem u dodavatele (>10 ks)
Výrobce: SaphoBarva: chromŠířka: 45 mmDélka: 450 mmVýška: 45 mmHloubka: 450 mmRozměr: 4,5 x 45 cmHmotnost: 0.65 kg/ksMateriál: Mosaz Tvar: kruhové Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>50 ks)
do týdne
-14 % 1 190 CZK
| Cena s DPH / ks | 1 024 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 846 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Délka | 450 mm |
| Šířka | 45 mm |
| Výška | 45 mm |
| Hloubka | 450 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná |
| Hmotnost / ks | 0.6500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913801303 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |



























































































































































































































































































