777 746 852Linka
Sprchové ramínko kulaté, 400mm, chrom
Varianty tohoto produktu (celkem 3):1 024 Kčnízké, 450mm | 1 024 Kč
kulaté, 400mm | 938 CZK
kulaté, 380mm | skladem u dodavatele (>10 ks)
skladem u dodavatele (>100 ks)
skladem u dodavatele (>50 ks)
Výrobce: SaphoBarva: chromDélka: 400 mmVýška: 86 mmHloubka: 400 mmHmotnost: 0.41 kg/ksMateriál: Mosaz Tvar: kruhové Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>10 ks)
do týdne
-14 % 1 090 CZK
| Cena s DPH / ks | 938 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 775 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Délka | 400 mm |
| Výška | 86 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná |
| Hmotnost / ks | 0.4100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913963544 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu

AKCE -14 %
Sprchové ramínko kulaté nízké, 450mm, chrom
4,5 x 45MosazkruhovéSaphochrom























































































































































































































































































