777 746 852Linka
Ruční sprcha, 200mm, chrom
Výrobce: SaphoBarva: chromŠířka: 24 mmVýška: 200 mmHloubka: 24 mmRozměr: 2,4 x 2,4 cmHmotnost: 0.24 kg/ksMateriál: Mosaz Tvar: kruhové Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>100 ks)
do týdne
-14 % 890 CZK
| Cena s DPH / ks | 766 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 633 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Průměr | 24 mm |
| Šířka | 24 mm |
| Výška | 200 mm |
| Hloubka | 24 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Ostatní | Jedna funkce, AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 0.2400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913810855 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.
Příslušenství k produktu

AKCE -49 %
zdarma
BEBÉ nástěnná sprchová baterie, chrom
20,8 x 14,2MosazdesignSaphochromBEBÉ

AKCE -50 %
zdarma
BEBÉ nástěnná vanová baterie, chrom
21,3 x 19,6MosazdesignSaphochromBEBÉ

AKCE -14 %
Držák sprchy kulatý, pevný, chrom
3 x 4,4MosazkruhovéSaphochrom

AKCE -8 %
Držák sprchy, otočný, ABS/chrom
6,2 x 7PlastkruhovéAqualinechrom

AKCE -57 %
LUKA nástěnná sprchová baterie, chrom
MosazkruhovéSaphochromLUKA

AKCE -14 %
zdarma
NIGRA volně stojící vana litý mramor 158x80x45cm, bílá
80 x 158Litý mramornástěnnéPolysanbílá

AKCE -14 %
zdarma
NIGRA volně stojící vana litý mramor 158x80x45cm, černá/bílá
80 x 158Litý mramornástěnnéPolysanbílá





































































































































































































































































































