777 746 852Linka
Držák sprchy kulatý, pevný, s vyústěním, chrom
Varianty tohoto produktu (celkem 3):740 Kčkulatý, pevný, vyústěním | 390 Kč
Držák sprchy kulatý, pevný, s vyústěním, chrom | 654 CZK
kulatý, pevný, vyústěním | skladem u dodavatele (>50 ks)
skladem u dodavatele (>50 ks)
skladem u dodavatele (>100 ks)
Výrobce: SaphoBarva: chromŠířka: 60 mmVýška: 60 mmHloubka: 58 mmRozměr: 6 x 5,8 cmHmotnost: 0.245 kg/ksMateriál: Mosaz Tvar: kruhové Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>50 ks)
do týdne
-14 % 760 CZK
| Cena s DPH / ks | 654 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 541 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Průměr | 60 mm |
| Šířka | 60 mm |
| Výška | 60 mm |
| Hloubka | 58 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná |
| Ostatní | Pevné |
| Hmotnost / ks | 0.2450 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913805448 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu

AKCE -14 %
Držák sprchy kulatý, pevný, s vyústěním, chrom
5 x 6,7MosazkruhovéSaphochrom

AKCE -59 %
Držák sprchy kulatý, pevný, s vyústěním, chrom
5 x 6,8MosazkruhovéSaphochrom



























































































































































































































































































