777 746 852Linka
Bidetová sprška retro, chrom
Varianty tohoto produktu (celkem 2):852 Kč
retro | 1 024 CZK
kulatá | skladem u dodavatele (>10 ks)
na objednávku
Výrobce: SaphoBarva: chromVýška: 137 mmHloubka: 50 mmHmotnost: 0.46 kg/ksMateriál: Mosaz Tvar: retro Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>10 ks)
do týdne
-14 % 1 190 CZK
| Cena s DPH / ks | 1 024 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 846 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 137 mm |
| Hloubka | 50 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Hmotnost / ks | 0.4600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913860102 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu

AKCE -14 %
Držák sprchy kulatý otočný, s vyústěním, chrom
6,2 x 9,6MosazretroSaphochrom

AKCE -14 %
Držák sprchy kulatý, pevný, s vyústěním, chrom
6 x 5,8MosazkruhovéSaphochrom
















































































































































































































































































