777 746 852Linka
Držák sprchy kulatý otočný, s vyústěním, chrom
Varianty tohoto produktu (celkem 2):1 024 Kč
otočný, s vyústěním | 852 CZK
kulatý, otočný, vyústěním | skladem u dodavatele (>10 ks)
skladem u dodavatele (>10 ks)
Výrobce: SaphoBarva: chromŠířka: 62 mmVýška: 62 mmHloubka: 96 mmRozměr: 6,2 x 9,6 cmHmotnost: 0.33 kg/ksMateriál: Mosaz Tvar: retro Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>10 ks)
do týdne
-14 % 990 CZK
| Cena s DPH / ks | 852 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 704 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Průměr | 62 mm |
| Šířka | 62 mm |
| Výška | 62 mm |
| Hloubka | 96 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Nástěnná |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 0.3300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8024587002952 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu

AKCE -14 %
zdarma
KIRKÉ BLACK podomítková sprchová baterie, 1 výstup, černá páčka, chrom
MosazretroSaphochromKIRKÉ BLACK

AKCE -14 %
zdarma
KIRKÉ BLACK podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, černá páčka, chrom
MosazretroSaphochromKIRKÉ BLACK

AKCE -14 %
zdarma
KIRKÉ CRYSTAL podomítková sprchová baterie, 1 výstup, páčka krystal, chrom
MosazretroSaphochromKIRKÉ CRYSTAL

AKCE -14 %
zdarma
KIRKÉ CRYSTAL podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, páčka krystal, chrom
MosazretroSaphochromKIRKÉ CRYSTAL



























































































































































































































































































