777 746 852Linka
Držák sprchy kulatý, otočný, s vyústěním, chrom
Varianty tohoto produktu (celkem 3):1 196 Kčotočný, vyústěním | 852 Kč
kulatý, otočný, s vyústěním | 1 024 CZK
hranatý, otočný, vyústěním | skladem u dodavatele (>10 ks)
skladem u dodavatele (>10 ks)
skladem u dodavatele (>10 ks)
Výrobce: SaphoBarva: chromVýška: 50 mmHloubka: 71 mmHmotnost: 0.4 kg/ksMateriál: Mosaz Tvar: kruhové Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>10 ks)
do týdne
-14 % 1 190 CZK
| Cena s DPH / ks | 1 024 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 846 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 71 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 0.4000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913845666 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu

AKCE -14 %
zdarma
RHAPSODY podomítková bidetová baterie, 1 výstup, chrom
MosazkruhovéSaphochromRHAPSODY




























































































































































































































































































