777 746 852Linka
Ruční masážní sprcha, 5 režimů sprchování, průměr 110mm, ABS/chrom
Varianty tohoto produktu (celkem 2):290 Kč
sprcha, 5 režimů sprchování, 110mm | 422 CZK
otočná, režimy, 120mm | skladem u dodavatele (>50 ks)
skladem u dodavatele (>100 ks)
Výrobce: SaphoBarva: chromVýška: 247 mmHloubka: 32 mmHmotnost: 0.23 kg/ksMateriál: Plast Tvar: kruhové Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>50 ks)
do týdne
-14 % 490 CZK
| Cena s DPH / ks | 422 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 349 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Průměr | 104 mm |
| Výška | 247 mm |
| Hloubka | 32 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Funkce sprchy | Déšť, Masáž, Mlha, Déšť/Masáž, Déšť/Mlha |
| Ostatní | Více funkcí, AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 0.2300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913804731 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu

AKCE -14 %
zdarma
DREAMART nástěnná sprchová baterie, chrom
MosazdesignSaphochromDREAMART

AKCE -14 %
Držák sprchy kulatý, pevný, chrom
3 x 4,4MosazkruhovéSaphochrom

AKCE -14 %
Držák sprchy kulatý, pevný, s vyústěním, chrom
5 x 6,7MosazkruhovéSaphochrom

AKCE -59 %
Držák sprchy kulatý, pevný, s vyústěním, chrom
5 x 6,8MosazkruhovéSaphochrom

AKCE -14 %
zdarma
ICONIC nástěnná vanová baterie, chrom
30,7 x 12,8MosazkruhovéSaphochromICONIC

AKCE -14 %
zdarma
KAI nástěnná vanová baterie, chrom
21 x 16MosazkruhovéSaphochromKAI

AKCE -57 %
LUKA nástěnná sprchová baterie, chrom
MosazkruhovéSaphochromLUKA

AKCE -14 %
zdarma
RHAPSODY nástěnná vanová baterie, otočné ramínko, chrom
23 x 25,4MosazkruhovéSaphochromRHAPSODY

AKCE -14 %
zdarma
BD páková baterie na okraj vany, chrom
13 x 7MosazkruhovéSaphochrom

AKCE -14 %
zdarma
LEA nástěnná sprchová termostatická baterie, lékařská páka, chrom
MosazkruhovéSaphochromHOSPITAL










































































































































































































































































































