777 746 852Linka
TINY páková baterie na okraj vany, chrom
Výrobce: SaphoBarva: chromŠířka: 54 mmVýška: 65 mmHmotnost: 0.86 kg/ksMateriál: Mosaz Tvar: kruhové Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (3 ks)
do týdne
O produktu
Foto
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 54 mm |
| Výška | 65 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Na okraj vany |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 40 mm |
| Hmotnost / ks | 0.8600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913879135 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 2 roky |


























































































































































































































































































