777 746 852Linka
Držák sprchy kulatý, pevný, s vyústěním, chrom
Varianty tohoto produktu (celkem 4):766 Kčkulatý, pevný, vyústěním | 740 Kčkulatý, pevný, vyústěním | 654 Kč
Držák sprchy kulatý, pevný, s vyústěním, chrom | 390 CZK
hranatý, pevný, vyústěním | skladem u dodavatele (>100 ks)
skladem u dodavatele (>100 ks)
skladem u dodavatele (>50 ks)
skladem u dodavatele (>50 ks)
Výrobce: SaphoBarva: chromŠířka: 50 mmVýška: 50 mmHloubka: 68 mmRozměr: 5 x 6,8 cmHmotnost: 0.324 kg/ksMateriál: Mosaz Tvar: kruhové Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>100 ks)
do týdne
-59 % 960 CZK
| Cena s DPH / ks | 390 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 323 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 50 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 68 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná |
| Ostatní | Pevné |
| Hmotnost / ks | 0.3240 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913928758 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu

AKCE -14 %
Držák sprchy hranatý, pevný, s vyústěním, chrom
MosazdesignSaphochromJUMPER

AKCE -14 %
Držák sprchy kulatý, pevný, s vyústěním, chrom
5 x 6,7MosazkruhovéSaphochrom

AKCE -14 %
Držák sprchy kulatý, pevný, s vyústěním, chrom
6 x 5,8MosazkruhovéSaphochrom


















































































































































































































































































