777 746 852Linka
FORATA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom
Varianty tohoto produktu (celkem 4):2 690 KčLATUS baterie, výstupy | 2 490 KčMIXONA baterie, výstupy | 3 002 Kč
FORATA baterie, 2 výstupy | 2 490 CZK
GINKO baterie, výstupy | skladem u dodavatele (4 ks)
skladem u dodavatele (>10 ks)
skladem u dodavatele (6 ks)
skladem u dodavatele (>10 ks)
Výrobce: SaphoBarva: chromSérie: FORATAŠířka: 100 mmVýška: 200 mmHmotnost: 1.736 kg/ksMateriál: Mosaz Tvar: hranaté Záruka: 72 měsíců
skladem u dodavatele (4 ks)
do týdne
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | FORATA |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 100 mm |
| Výška | 200 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | 2 výstupy |
| Hmotnost / ks | 1.7360 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913931376 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu

AKCE -59 %
Držák sprchy kulatý, pevný, s vyústěním, chrom
5 x 6,8MosazkruhovéSaphochrom

AKCE -14 %
zdarma
Hlavová sprcha, 300x300mm, chrom
29,5 x 29,5MosazhranatéSaphochrom

AKCE -14 %
Ruční sprcha, 230mm, mosaz/chrom
2,5 x 1MosazhranatéSaphochrom
Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro FORATA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom (3DS)
- Dokumenty - 3D modely pro FORATA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom (DWG)
- Dokumenty - 3D modely pro FORATA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom (DXF)
- Dokumenty - Údržba pro FORATA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom (pdf)
- Dokumenty - Záruční list pro FORATA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom (pdf)
- Technický list pro FORATA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom


















































































































































































































































































