777 746 852Linka
Sprchové ramínko hranaté, 400mm, chrom
Varianty tohoto produktu (celkem 2):1 110 Kč
hranaté, 400mm | 1 454 CZK
nízké, 400mm | skladem u dodavatele (>100 ks)
skladem u dodavatele (>10 ks)
Výrobce: SaphoBarva: chromDélka: 400 mmHloubka: 400 mmHmotnost: 5 kg/ksMateriál: Mosaz Tvar: hranaté Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>100 ks)
do týdne
-14 % 1 690 CZK
| Cena s DPH / ks | 1 454 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 1 202 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Délka | 400 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Nástěnná |
| Hmotnost / ks | 5.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913810879 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu

AKCE -14 %
Sprchové ramínko hranaté nízké, 400mm, chrom
2,5 x 40,5MosazhranatéSaphochrom
Příslušenství k produktu

AKCE -48 %
FORATA podomítková sprchová baterie, 1 výstup, chrom
MosazhranatéSaphochromFORATA

AKCE -14 %
Hlavová sprcha, 216x216mm, ABS/chrom
21,6 x 21,6PlasthranatéSaphochrom

AKCE -14 %
zdarma
Hlavová sprcha, 250x250mm, chrom
25 x 25MosazhranatéSaphochrom

AKCE -14 %
Hlavová sprcha, 254x254mm, ABS/chrom
25,4 x 25,4PlasthranatéSaphochrom

AKCE -14 %
zdarma
Hlavová sprcha, 300x300mm, chrom
29,5 x 29,5MosazhranatéSaphochrom

AKCE -14 %
SLIM hlavová sprcha, 250x250mm, nerez lesk
25 x 25NerezhranatéSaphochrom

AKCE -14 %
SLIM hlavová sprcha, 300x300mm, nerez lesk
30 x 30NerezhranatéSaphochrom

AKCE -14 %
zdarma
SLIM hlavová sprcha, 400x300mm, nerez lesk
40 x 30NerezhranatéSaphochrom

AKCE -14 %
zdarma
SLIM hlavová sprcha, 500x500mm, nerez lesk
50 x 50NerezhranatéSaphochrom
































































































































































































































































































