777 746 852Linka
Sprchové ramínko hranaté nízké, 400mm, chrom
Varianty tohoto produktu (celkem 2):1 454 Kč
nízké, 400mm | 1 110 CZK
hranaté, 400mm | skladem u dodavatele (>10 ks)
skladem u dodavatele (>100 ks)
Výrobce: SaphoBarva: chromŠířka: 25 mmDélka: 405 mmVýška: 25 mmHloubka: 405 mmRozměr: 2,5 x 40,5 cmHmotnost: 0.63 kg/ksMateriál: Mosaz Tvar: hranaté Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>10 ks)
do týdne
-14 % 1 290 CZK
| Cena s DPH / ks | 1 110 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 917 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Délka | 405 mm |
| Šířka | 25 mm |
| Výška | 25 mm |
| Hloubka | 405 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Nástěnná |
| Hmotnost / ks | 0.6300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913801310 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu

AKCE -14 %
Hlavová sprcha, 216x216mm, ABS/chrom
21,6 x 21,6PlasthranatéSaphochrom

AKCE -14 %
zdarma
Hlavová sprcha, 250x250mm, chrom
25 x 25MosazhranatéSaphochrom

AKCE -14 %
Hlavová sprcha, 254x254mm, ABS/chrom
25,4 x 25,4PlasthranatéSaphochrom

AKCE -14 %
zdarma
Hlavová sprcha, 300x300mm, chrom
29,5 x 29,5MosazhranatéSaphochrom

AKCE -14 %
SLIM hlavová sprcha, 250x250mm, nerez lesk
25 x 25NerezhranatéSaphochrom

AKCE -14 %
SLIM hlavová sprcha, 300x300mm, nerez lesk
30 x 30NerezhranatéSaphochrom

AKCE -14 %
zdarma
SLIM hlavová sprcha, 500x500mm, nerez lesk
50 x 50NerezhranatéSaphochrom





































































































































































































































































































