777 746 852Linka
Hlavová sprcha, 254x254mm, ABS/chrom
Varianty tohoto produktu (celkem 2):852 Kč
sprcha, 254x254mm | 1 170 CZK
sprcha, 216x216mm | skladem u dodavatele (>50 ks)
skladem u dodavatele (6 ks)
Výrobce: SaphoBarva: chromŠířka: 254 mmVýška: 15 mmHloubka: 254 mmRozměr: 25,4 x 25,4 cmHmotnost: 1.2 kg/ksMateriál: Plast Tvar: hranaté Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>50 ks)
do týdne
-14 % 1 360 CZK
| Cena s DPH / ks | 1 170 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 967 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 254 mm |
| Výška | 15 mm |
| Hloubka | 254 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | 1 cesta |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Ostatní | AntiCalc |
| Průtok (3 bar): Hlavová sprcha | 19.250 l/min |
| Hmotnost / ks | 1.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913864667 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.
Varianty tohoto produktu

AKCE -14 %
Hlavová sprcha, 216x216mm, ABS/chrom
21,6 x 21,6PlasthranatéSaphochrom
Příslušenství k produktu

AKCE -14 %
Sprchové ramínko hranaté nízké, 400mm, chrom
2,5 x 40,5MosazhranatéSaphochrom























































































































































































































































































