777 746 852Linka
Sprchové stropní ramínko, hranaté, 200mm, chrom
Varianty tohoto produktu (celkem 2):420 Kč
ramínko, hranaté, 200mm | 490 CZK
ramínko, kulaté, 200mm | skladem u dodavatele (>50 ks)
skladem u dodavatele (>50 ks)
Výrobce: SaphoBarva: chromDélka: 200 mmVýška: 200 mmHmotnost: 0.26 kg/ksMateriál: Mosaz Tvar: hranaté Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>50 ks)
do týdne
-38 % 790 CZK
| Cena s DPH / ks | 490 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 405 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Délka | 200 mm |
| Výška | 200 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Stropní |
| Hmotnost / ks | 0.2600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913804700 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu

AKCE -14 %
Hlavová sprcha, 216x216mm, ABS/chrom
21,6 x 21,6PlasthranatéSaphochrom

AKCE -14 %
zdarma
Hlavová sprcha, 250x250mm, chrom
25 x 25MosazhranatéSaphochrom

AKCE -14 %
Hlavová sprcha, 254x254mm, ABS/chrom
25,4 x 25,4PlasthranatéSaphochrom

AKCE -14 %
zdarma
Hlavová sprcha, 300x300mm, chrom
29,5 x 29,5MosazhranatéSaphochrom

AKCE -14 %
zdarma
SLIM hlavová sprcha, 500x500mm, nerez lesk
50 x 50NerezhranatéSaphochrom
Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro Sprchové stropní ramínko, hranaté, 200mm, chrom (3ds)
- Dokumenty - 3D modely pro Sprchové stropní ramínko, hranaté, 200mm, chrom (dwg)
- Dokumenty - 3D modely pro Sprchové stropní ramínko, hranaté, 200mm, chrom (dxf)
- Technický list pro Sprchové stropní ramínko, hranaté, 200mm, chrom





















































































































































































































































































