777 746 852Linka
Hlavová sprcha, 300x300mm, chrom
Varianty tohoto produktu (celkem 2):1 626 Kč
Hlavová sprcha, 300x300mm, chrom | 3 690 CZK
SLIM hlavová sprcha, 300x300mm, nerez lesk | skladem u dodavatele (>50 ks)
skladem u dodavatele (>100 ks)
Výrobce: SaphoBarva: chromŠířka: 295 mmVýška: 7 mmHloubka: 295 mmRozměr: 29,5 x 29,5 cmHmotnost: 2.98 kg/ksMateriál: Mosaz Tvar: hranaté Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>50 ks)
do týdne
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 295 mm |
| Výška | 7 mm |
| Hloubka | 295 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | 1 cesta |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Ostatní | AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 2.9800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913811807 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.
Varianty tohoto produktu

AKCE -14 %
SLIM hlavová sprcha, 300x300mm, nerez lesk
30 x 30NerezhranatéSaphochrom
Příslušenství k produktu

AKCE -48 %
FORATA podomítková sprchová baterie, 1 výstup, chrom
MosazhranatéSaphochromFORATA

AKCE -14 %
Sprchové ramínko hranaté nízké, 400mm, chrom
2,5 x 40,5MosazhranatéSaphochrom







































































































































































































































































































