777 746 852Linka
Sprchové stropní ramínko, kulaté, 150mm, chrom
Varianty tohoto produktu (celkem 2):430 Kč
ramínko, kulaté, 150mm | 542 CZK
ramínko, hranaté, 150mm | skladem u dodavatele (>10 ks)
skladem u dodavatele (>50 ks)
Výrobce: SaphoBarva: chromDélka: 150 mmVýška: 150 mmHmotnost: 0.18 kg/ksMateriál: Mosaz Tvar: kruhové Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>10 ks)
do týdne
-14 % 630 CZK
| Cena s DPH / ks | 542 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 448 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Délka | 150 mm |
| Výška | 150 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stropní |
| Hmotnost / ks | 0.1800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913804670 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |






















































































































































































































































































