777 746 852Linka
Hlavová sprcha, průměr 305mm, ABS/chrom
Varianty tohoto produktu (celkem 3):1 540 Kčsprcha, 200mm, systém AIRmix | 1 282 Kč
Hlavová sprcha, 305mm, ABS/chrom | 1 514 CZK
SLIM hlavová sprcha, 300mm, nerez lesk | skladem u dodavatele (>50 ks)
skladem u dodavatele (>50 ks)
skladem u dodavatele (6 ks)
Výrobce: SaphoBarva: chromVýška: 15 mmHmotnost: 1.5 kg/ksMateriál: Plast Tvar: kruhové Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>50 ks)
do týdne
-14 % 1 760 CZK
| Cena s DPH / ks | 1 514 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 1 251 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Průměr | 305 mm |
| Výška | 15 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | 1 cesta |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Ostatní | AntiCalc |
| Průtok (3 bar): Hlavová sprcha | 13.340 l/min |
| Hmotnost / ks | 1.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913861130 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.
































































































































































































































































































