777 746 852Linka
Sprchové stropní ramínko, hranaté, 150mm, chrom
Varianty tohoto produktu (celkem 2):542 Kč
ramínko, hranaté, 150mm | 430 CZK
ramínko, kulaté, 150mm | skladem u dodavatele (>50 ks)
skladem u dodavatele (>10 ks)
Výrobce: SaphoBarva: chromDélka: 150 mmVýška: 150 mmHmotnost: 0.26 kg/ksMateriál: Mosaz Tvar: hranaté Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>50 ks)
do týdne
-38 % 690 CZK
| Cena s DPH / ks | 430 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 356 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Délka | 150 mm |
| Výška | 150 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Stropní |
| Hmotnost / ks | 0.2600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913804694 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu

AKCE -14 %
zdarma
Hlavová sprcha, 250x250mm, chrom
25 x 25MosazhranatéSaphochrom

AKCE -14 %
zdarma
Hlavová sprcha, 300x300mm, chrom
29,5 x 29,5MosazhranatéSaphochrom

AKCE -8 %
Hlavová sprcha, průměr 200mm, ABS/chrom
PlastkruhovéAqualinechrom

AKCE -8 %
Hlavová sprcha, průměr 300mm, ABS/chrom
PlastkruhovéAqualinechrom

AKCE -14 %
SLIM hlavová sprcha, 250x250mm, nerez lesk
25 x 25NerezhranatéSaphochrom

AKCE -14 %
SLIM hlavová sprcha, 300x300mm, nerez lesk
30 x 30NerezhranatéSaphochrom

AKCE -14 %
zdarma
SLIM hlavová sprcha, 400x300mm, nerez lesk
40 x 30NerezhranatéSaphochrom





















































































































































































































































































