777 746 852Linka
SLIM hlavová sprcha, 400x300mm, nerez lesk
Výrobce: SaphoBarva: chromŠířka: 400 mmVýška: 5 mmHloubka: 300 mmRozměr: 40 x 30 cmHmotnost: 2.55 kg/ksMateriál: Nerez Tvar: hranaté Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (6 ks)
do týdne
O produktu
Foto
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 5 mm |
| Hloubka | 300 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | 1 cesta |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Ostatní | AntiCalc |
| Průtok (3 bar): Hlavová sprcha | 12.000 l/min |
| Hmotnost / ks | 2.5500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913887529 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.
























































































































































































































































































