777 746 852Linka
Sprchové ramínko hranaté zvýšené, 330mm, chrom
Varianty tohoto produktu (celkem 2):1 540 Kč
hranaté zvýšené, 330mm | 1 772 CZK
kulaté zvýšené, 370mm | skladem u dodavatele (6 ks)
skladem u dodavatele (>100 ks)
Výrobce: SaphoBarva: chromDélka: 329 mmVýška: 284 mmHloubka: 329 mmHmotnost: 0.756 kg/ksMateriál: Mosaz Tvar: hranaté Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (6 ks)
do týdne
-14 % 2 060 CZK
| Cena s DPH / ks | 1 772 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 1 465 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Délka | 329 mm |
| Výška | 284 mm |
| Hloubka | 329 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Nástěnná |
| Hmotnost / ks | 0.7560 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913833908 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu

AKCE -14 %
zdarma
Hlavová sprcha, 250x250mm, chrom
25 x 25MosazhranatéSaphochrom

AKCE -14 %
zdarma
Hlavová sprcha, 300x300mm, chrom
29,5 x 29,5MosazhranatéSaphochrom

AKCE -8 %
Hlavová sprcha, průměr 300mm, ABS/chrom
PlastkruhovéAqualinechrom

AKCE -14 %
SLIM hlavová sprcha, 250x250mm, nerez lesk
25 x 25NerezhranatéSaphochrom

AKCE -14 %
zdarma
SLIM hlavová sprcha, 400x300mm, nerez lesk
40 x 30NerezhranatéSaphochrom

AKCE -14 %
zdarma
SLIM hlavová sprcha, 500x500mm, nerez lesk
50 x 50NerezhranatéSaphochrom


















































































































































































































































































