777 746 852Linka
Hlavová sprcha, 250x250mm, chrom
Varianty tohoto produktu (celkem 3):1 282 KčSLIM hlavová sprcha, 300x300mm, nerez lesk | 1 626 Kč
Hlavová sprcha, 250x250mm, chrom | 2 744 CZK
SLIM hlavová sprcha, 250x250mm, nerez lesk | skladem u dodavatele (>50 ks)
skladem u dodavatele (>10 ks)
skladem u dodavatele (>100 ks)
Výrobce: SaphoBarva: chromŠířka: 250 mmVýška: 7 mmHloubka: 250 mmRozměr: 25 x 25 cmHmotnost: 2.055 kg/ksMateriál: Mosaz Tvar: hranaté Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>50 ks)
do týdne
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Šířka | 250 mm |
| Výška | 7 mm |
| Hloubka | 250 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | 1 cesta |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Ostatní | AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 2.0550 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913811814 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.
Varianty tohoto produktu

AKCE -14 %
SLIM hlavová sprcha, 250x250mm, nerez lesk
25 x 25NerezhranatéSaphochrom

AKCE -14 %
SLIM hlavová sprcha, 300x300mm, nerez lesk
30 x 30NerezhranatéSaphochrom
Příslušenství k produktu
Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro Hlavová sprcha, 250x250mm, chrom (3ds)
- Dokumenty - 3D modely pro Hlavová sprcha, 250x250mm, chrom (dwg)
- Dokumenty - 3D modely pro Hlavová sprcha, 250x250mm, chrom (dxf)
- Dokumenty - Údržba pro Hlavová sprcha, 250x250mm, chrom (pdf)
- Technický list pro Hlavová sprcha, 250x250mm, chrom



























































































































































































































































































