777 746 852Linka
SLIM hlavová sprcha, 300x300mm, nerez lesk
Varianty tohoto produktu (celkem 3):2 744 KčHlavová sprcha, 300x300mm, chrom | 3 690 Kč
SLIM hlavová sprcha, 300x300mm, nerez lesk | 1 626 CZK
Hlavová sprcha, 250x250mm, chrom | skladem u dodavatele (>100 ks)
skladem u dodavatele (>50 ks)
skladem u dodavatele (>50 ks)
Výrobce: SaphoBarva: chromŠířka: 300 mmVýška: 5 mmHloubka: 300 mmRozměr: 30 x 30 cmHmotnost: 1.9 kg/ksMateriál: Nerez Tvar: hranaté Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>100 ks)
do týdne
-14 % 1 890 CZK
| Cena s DPH / ks | 1 626 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 1 344 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Šířka | 300 mm |
| Výška | 5 mm |
| Hloubka | 300 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | 1 cesta |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Ostatní | AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 1.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913820113 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.
Varianty tohoto produktu

AKCE -14 %
zdarma
Hlavová sprcha, 250x250mm, chrom
25 x 25MosazhranatéSaphochrom

AKCE -14 %
zdarma
Hlavová sprcha, 300x300mm, chrom
29,5 x 29,5MosazhranatéSaphochrom
Příslušenství k produktu
Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro SLIM hlavová sprcha, 300x300mm, nerez lesk (3ds)
- Dokumenty - 3D modely pro SLIM hlavová sprcha, 300x300mm, nerez lesk (dwg)
- Dokumenty - 3D modely pro SLIM hlavová sprcha, 300x300mm, nerez lesk (dxf)
- Dokumenty - Návod pro SLIM hlavová sprcha, 300x300mm, nerez lesk (PDF)
- Dokumenty - Údržba pro SLIM hlavová sprcha, 300x300mm, nerez lesk (pdf)
- Dokumenty - Údržba pro SLIM hlavová sprcha, 300x300mm, nerez lesk (pdf)
- Technický list pro SLIM hlavová sprcha, 300x300mm, nerez lesk









































































































































































































































































































