777 746 852Linka
SLIM hlavová sprcha, 250x250mm, nerez lesk
Varianty tohoto produktu (celkem 2):2 744 Kč
SLIM hlavová sprcha, 250x250mm, nerez lesk | 1 282 CZK
Hlavová sprcha, 250x250mm, chrom | skladem u dodavatele (>10 ks)
skladem u dodavatele (>50 ks)
Výrobce: SaphoBarva: chromŠířka: 250 mmVýška: 5 mmHloubka: 250 mmRozměr: 25 x 25 cmHmotnost: 1.9 kg/ksMateriál: Nerez Tvar: hranaté Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>10 ks)
do týdne
-14 % 1 490 CZK
| Cena s DPH / ks | 1 282 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 1 059 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 250 mm |
| Výška | 5 mm |
| Hloubka | 250 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | 1 cesta |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Ostatní | AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 1.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913829154 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.
Varianty tohoto produktu

AKCE -14 %
zdarma
Hlavová sprcha, 250x250mm, chrom
25 x 25MosazhranatéSaphochrom







































































































































































































































































































