777 746 852Linka
Sprchová souprava hranatá, posuvný držák 680mm, chrom
Výrobce: SaphoBarva: chromVýška: 680 mmHmotnost: 1.42 kg/ksMateriál: ABS/nerez Tvar: hranaté Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>10 ks)
do týdne
-14 % 1 760 CZK
| Cena s DPH / ks | 1 514 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 1 251 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 680 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | ABS/nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Rozměr průřezu tyče | 30x15 mm |
| Ostatní | Jedna funkce, Sprcha + držák + hadice 150 cm, AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 1.4200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913997143 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.
Příslušenství k produktu

AKCE -48 %
FORATA podomítková sprchová baterie, 1 výstup, chrom
MosazhranatéSaphochromFORATA

AKCE -14 %
zdarma
SPECTRE nástěnná sprchová baterie, chrom
25,1 x 16MosazhranatéSaphochromSPECTRE

AKCE -14 %
zdarma
DIMY nástěnná sprchová termostatická baterie, chrom
26,4 x 9MosazhranatéSaphochromDIMY

AKCE -14 %
zdarma
FORATA nástěnná sprchová baterie, chrom
MosazhranatéSaphochromFORATA



































































































































































































































































































