DIMY nástěnná sprchová termostatická baterie, chrom
| Cena s DPH / ks | 7 044 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 5 821 CZK |
Tento produkt je pouze na poptávku, dostupnost a cena dopravy vám bude vypočítána po odeslání nezávazné poptávky.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DIMY |
| Záruka | 5 let |
| Šířka | 264 mm |
| Výška | 40 mm |
| Hloubka | 90 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Termostat |
| Ostatní | HiTech Therm |
| EAN | 8590913866401 |
| Taric | 84818011 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 2.3780 kg |
| Balení | 1 ks |
HiTech Therm
Ochrana proti popálení: horká voda nezahřívá tělo baterie.
Série DIMY zahrnuje baterie běžné i termostatické, s perlátory kruhovými i ve tvaru kaskády. Baterie se navíc vyznačují propracovaným designem a kvalitou.
Kolekce obsahuje veškeré potřebné komponenty do koupelny. V nabídce je i sprchový sloup, který má ultra štíhlou hlavovou sprchu. Série DIMY je pro moderní koupelnu v hranatém stylu to pravé. V nabídce v chromu a matně černé.
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu

Ke stažení
- 3D modely pro DIMY nástěnná sprchová termostatická baterie, chrom (3ds)
- 3D modely pro DIMY nástěnná sprchová termostatická baterie, chrom (dwg)
- 3D modely pro DIMY nástěnná sprchová termostatická baterie, chrom (dxf)
- Dokumenty pro DIMY nástěnná sprchová termostatická baterie, chrom (PDF)
- Návody pro DIMY nástěnná sprchová termostatická baterie, chrom (PDF)
- Návody pro DIMY nástěnná sprchová termostatická baterie, chrom (PDF)
- Návody pro DIMY nástěnná sprchová termostatická baterie, chrom (PDF)
- Technický list pro DIMY nástěnná sprchová termostatická baterie, chrom


































































































































































































































































































