Ruční sprcha, 230mm, mosaz/chrom
| Cena s DPH / ks | 912 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 754 CZK |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 25 mm |
| Výška | 230 mm |
| Hloubka | 10 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Ostatní | Jedna funkce |
| Hmotnost / ks | 0.3500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913804656 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu

























































































































































































































































































