KAI nástěnná vanová baterie, chrom
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KAI |
| Záruka | 6 let |
| Šířka | 210 mm |
| Výška | 90 mm |
| Hloubka | 160 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový s aretací |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| EAN | 8590913831430 |
| Taric | 84818011 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 1.7100 kg |
| Balení | 1 ks |
Válcové tělo a hranatá hubice nebo hranaté tělo a hranatá hubice, tyto nadčasově působící varianty najdete v nabídce série KAI. Jednotný design podtrhuje masivní páka, která tvarově koresponduje s výtokovými hubicemi. KAI nabízíme v chromu a černé mat.
Varianty tohoto produktu




Příslušenství k produktu
Ke stažení
- 3D modely pro KAI nástěnná vanová baterie, chrom (DWG)
- 3D modely pro KAI nástěnná vanová baterie, chrom (DXF)
- 3D modely pro KAI nástěnná vanová baterie, chrom (3DS)
- Technický list pro KAI nástěnná vanová baterie, chrom
- Údržba pro KAI nástěnná vanová baterie, chrom (pdf)
- Záruční list pro KAI nástěnná vanová baterie, chrom (pdf)





































































































































































































































































































