777 746 852Linka
Držák sprchy hranatý, otočný, s vyústěním, chrom
Varianty tohoto produktu (celkem 3):390 Kčkulatý, otočný, vyústěním | 1 024 Kč
hranatý, otočný, s vyústěním | 1 196 CZK
hranatý, vyústěním | skladem u dodavatele (>10 ks)
skladem u dodavatele (>100 ks)
skladem u dodavatele (>10 ks)
Výrobce: SaphoBarva: chromVýška: 50 mmHloubka: 71 mmHmotnost: 0.57 kg/ksMateriál: Mosaz Tvar: hranaté Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>10 ks)
do týdne
-14 % 1 390 CZK
| Cena s DPH / ks | 1 196 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 988 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 71 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Nástěnná |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 0.5700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913845673 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu

AKCE -8 %
DAPHNE podomítková sprchová baterie, 1 výstup, chrom
MosazkruhovéAqualinechromDAPHNE

AKCE -56 %
DAPHNE podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom
MosazkruhovéAqualinechromDAPHNE

AKCE -76 %
FACTOR podomítková sprchová baterie, 1 výstup, chrom
MosazhranatéAqualinechromFACTOR

AKCE -30 %
zdarma
FACTOR podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom
MosazhranatéAqualinechromFACTOR

AKCE -63 %
MIXONA podomítková sprchová baterie, 1 výstup, chrom
MosazhranatéSaphochromMIXONA

AKCE -39 %
Ruční sprcha se samočistícím systémem, 240mm, ABS/chrom
5,8 x 1,6PlasthranatéSaphochrom

AKCE -45 %
SPECTRE podomítková bidetová baterie, 1 výstup, chrom
MosazhranatéSaphochromSPECTRE


























































































































































































































































































