Ruční sprcha se samočistícím systémem, 240mm, ABS/chrom
| Cena s DPH / ks | 396 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 327 CZK |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 58 mm |
| Výška | 240 mm |
| Hloubka | 16 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Ostatní | Jedna funkce, AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 0.1400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913838071 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.
Varianty tohoto produktu



























































































































































































































































































