777 746 852Linka
Ruční sprcha, průměr 102mm, ABS/chrom
Výrobce: SaphoBarva: chromVýška: 244 mmHmotnost: 0.19 kg/ksMateriál: Plast Tvar: kruhové Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>50 ks)
do týdne
-14 % 320 CZK
| Cena s DPH / ks | 276 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 228 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Průměr | 102 mm |
| Výška | 244 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Ostatní | Jedna funkce, AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 0.1900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913881473 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.
Příslušenství k produktu

AKCE -14 %
zdarma
AXIA podomítkový přepínač, chrom
MosazkruhovéSaphochromAXIA

AKCE -14 %
Držák sprchy kulatý, pevný, chrom
3 x 4,4MosazkruhovéSaphochrom

AKCE -8 %
Držák sprchy, otočný, ABS/chrom
6,2 x 7PlastkruhovéAqualinechrom

































































































































































































































































































