777 746 852Linka
Sprchová tyč s mýdlenkou, posuvný držák, kulatá, 810mm, chrom
Výrobce: SaphoBarva: chromVýška: 810 mmHmotnost: 0.61 kg/ksMateriál: ABS/nerez Tvar: kruhové Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>100 ks)
do týdne
-34 % 1 090 CZK
| Cena s DPH / ks | 720 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 596 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 810 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | ABS/nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Rozměr průřezu tyče | Průměr 25 mm |
| Ostatní | Nastavitelná rozteč uchycení |
| Hmotnost / ks | 0.6100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913810015 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství k produktu

AKCE -14 %
zdarma
AXIA nástěnná sprchová baterie, chrom
MosazkruhovéSaphochromAXIA

AKCE -63 %
MIXONA podomítková sprchová baterie, 1 výstup, chrom
MosazhranatéSaphochromMIXONA

AKCE -14 %
Ruční sprcha, 221mm, ABS/chrom
3,2 x 3,2PlastkruhovéSaphochrom

AKCE -8 %
Ruční sprcha, 225mm, ABS/chrom
PlastkruhovéAqualinechrom







































































































































































































































































































