777 746 852Linka
SURI sprchová tyč, posuvný držák, kulatá, 600mm, chrom
Výrobce: AqualineBarva: chromVýška: 600 mmHmotnost: 0.98 kg/ksMateriál: ABS/nerez Tvar: kruhové Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>100 ks)
do týdne
-8 % 499 CZK
| Cena s DPH / ks | 460 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 380 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Výška | 600 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | ABS/nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Rozměr průřezu tyče | Průměr 22 mm |
| Ostatní | Nastavitelná rozteč uchycení |
| Hmotnost / ks | 0.9800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913878206 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |

























































































































































































































































































