777 746 852Linka
Držák sprchy hranatý, pevný, černá mat
Varianty tohoto produktu (celkem 2):792 Kč
hranatý, pevný | 336 CZK
hranatý, pevný | skladem u dodavatele (>100 ks)
skladem u dodavatele (>10 ks)
Výrobce: SaphoŠířka: 32 mmVýška: 19 mmHloubka: 35 mmRozměr: 3,2 x 3,5 cmHmotnost: 0.13 kg/ksMateriál: Mosaz Tvar: hranaté Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>100 ks)
do týdne
-14 % 390 CZK
| Cena s DPH / ks | 336 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 278 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Šířka | 32 mm |
| Výška | 19 mm |
| Hloubka | 35 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Nástěnná |
| Ostatní | Pevné |
| Hmotnost / ks | 0.1300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913961991 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu

AKCE -14 %
Držák sprchy hranatý, pevný, černá mat
4,1 x 5MosazhranatéSapho





















































































































































































































































































