777 746 852Linka
Držák sprchy hranatý, pevný, černá mat
Varianty tohoto produktu (celkem 3):336 Kčkulatý, pevný | 714 Kč
hranatý, pevný | 792 CZK
hranatý, pevný | skladem u dodavatele (>10 ks)
skladem u dodavatele (>100 ks)
skladem u dodavatele (>10 ks)
Výrobce: SaphoŠířka: 41 mmVýška: 41 mmHloubka: 50 mmRozměr: 4,1 x 5 cmHmotnost: 0.11 kg/ksMateriál: Mosaz Tvar: hranaté Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>10 ks)
do týdne
-14 % 920 CZK
| Cena s DPH / ks | 792 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 654 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Šířka | 41 mm |
| Výška | 41 mm |
| Hloubka | 50 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Nástěnná |
| Ostatní | Pevné |
| Hmotnost / ks | 0.1100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913875922 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu

AKCE -14 %
Držák sprchy hranatý, pevný, černá mat
3,2 x 3,5MosazhranatéSapho

AKCE -14 %
Držák sprchy kulatý, pevný, černá mat
3,5 x 5MosazkruhovéSapho
Příslušenství k produktu

AKCE -36 %
zdarma
FORATA nástěnná vanová baterie, černá mat
19,3 x 16,6MosazhranatéSaphoFORATA

AKCE -14 %
zdarma
GINKO nástěnná vanová baterie, černá mat
20,1 x 21,9MosazhranatéSaphoGINKO

AKCE -14 %
zdarma
PAX nástěnná vanová baterie, černá mat
18,3 x 17,3MosazkruhovéSaphoPAX

AKCE -14 %
zdarma
SPECTRE nástěnná sprchová baterie, černá mat
25,1 x 16MosazhranatéSaphoSPECTRE

AKCE -14 %
zdarma
SPECTRE nástěnná vanová baterie, černá mat
25,5 x 17,5MosazhranatéSaphoSPECTRE

AKCE -14 %
zdarma
DIMY nástěnná sprchová termostatická baterie, černá mat
26,3 x 9,2MosazhranatéSaphoDIMY



































































































































































































































































































